Norma 0,3 - korzyści z opalania
NOWE OBLICZE BEZPIECZNEGO OPALANIA – NOWA NORMA 0.3 – NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ŁÓŻKO SUN ANGEL GWARANTUJĄCE SZYBKI EFEKT I NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO !!!
sun angel s52Studio Solaryjne Słoneczne Imperium propaguje bezpieczne i zdrowe opalanie zgodne z europejską normą "0,3", co oznacza, że lampy nie przekraczają mocy 0,3 W/m2. Lampy spełniające europejską normę "0,3" zbliżają opalanie na solarium do opalania naturalnym słońce poprzez zredukowanie promieniowania UVB (które sprzyja poparzeniom) przy jednoczesnym zachowaniu poziomu promieni UVA, które są odpowiedzialne za brązowienie. Dzięki temu z kąpieli słonecznych na solarium można korzystać w dłuższych seansach, co jest zdrowsze, bezpieczniejsze dla skóry, wydłuża czas utrzymywania się opalenizny oraz umożliwia prawidłowe wytwarzanie się niezbędnej dla naszego organizmu witaminy D. Kolejną zaletą seansów w solarium jest również regeneracja organizmu przy jednocześnie naturalnie wyglądającej opaleniźnie, nawet u osób o bardzo jasnej karnacji.

Czy wiesz, że opalanie w solarium jest bezpieczne?
1) Gwarancję bezpieczeństwa zapewnia:
 • NOWA NORMA 0.3 wykluczająca ryzyko podrażnień i poparzeń skóry
 • KONTROLA czasów opalania i mocy promieniowania UVA i UVB
 • Możliwość POMIARU skóry przed seansem opalania
 • Indywidualny program opalania DLA KAŻDEGO
 • PRZYGOTOWANIE skóry na działanie promieni słonecznych

2) Korzyści wynikające z opalania w naszym studiu:
 • Ochrona skóry przed poparzeniem słonecznym
 • Zwiększenie produkcji witaminy D3, która zmniejsza ryzyko zachorowania
  m.in. na zapalenie wirusowe, osteoporozę, krzywicę, nadciśnienie oraz nowotwory
 • Wzmocnienie odporności organizmu
 • Złagodzenie stanów zapalnych
 • Wpływ na kondycję kości i zębów
 • Lepsze samopoczucie
 • Poprawa nastroju
 • Atrakcyjny wygląd

W odróżnieniu od naturalnego słońca spektrum UV urządzenia SUN ANGEL jest indywidualnie dopasowane.
Dzięki inteligentnego współdziałaniu UVA i UVB możliwe jest znacznie lepsze wykorzystanie tych części spektrum UV, które odpowiadają za powstawanie opalenizny, przy jednoczesnym uniknięciu oparzenia słonecznego. Jednocześnie SUN ANGEL nigdy nie jest silniejszy od naturalnego słońca.

Trzy czynniki decydują o znakomitych efektach opalania solarium SUN ANGEL przy wykorzystaniu zmiennego spektrum UV. Istniejące w skórze pigmenty ulegają szybszemu przyciemnieniu, co powoduje że bezpośredni efekt opalenizny pojawia się wcześniej niż w tradycyjnych solariach. Dodatkowo SUN ANGEL wytwarza szybciej nowe pigmenty. A ponieważ istnieje możliwość opalania się przez 20 minut bez niebezpieczeństwa oparzenia słonecznego, czas tworzenia nowych pigmentów zostaje zmaksymalizowany.

Wraz z każdą sesją w solarium SUN ANGEL podnosi się poziom indywidualnej ochrony skóry, co powoduje że dawka UV może być zwiększana z sesji na sesję. Oznacza to atrakcyjną i trwałą opaleniznę. Oprócz tej wspaniałej opalenizny SUN ANGEL oferuje także pozytywne efekty zdrowotne: aktywację ważnej dla wielu funkcji organizmu witaminy D3, którą człowiek jest w stanie produkować tylko pod wpływem UVB.

SUN ANGEL wie, jaką dawkę UV może przyjąć skóra klienta. Indywidualna wrażliwość skóry na UV zależy bowiem nie tylko od fototypu ale także od aktualnego stopnia jej opalenia.

Sensor SUN ANGEL jest kluczem do indywidualnego programu opalania. Ten precyzyjny optoelektroniczny instrument pomiarowy umożliwia on dokładną analizę stanu skóry: poprzez pierwszy pomiar na czole a drugi w najjaśniejszym miejscu ciała. Na podstawie wyników pomiarów SUN ANGEL oblicza program opalania, który aplikuje dokładnie taką dawkę UV, jaką skóra jest w stanie przyjąć danego dnia. Jeżeli nie korzystamy z czujnika, SUN ANGEL aplikuje jedynie 100 dżuli, zalecane dla pierwszej sesji opalania. Zatem SUN ANGEL spełnia wszystkie normy i zalecenia.

Dzięki dynamicznie dopasowywanemu spektrum UV efekt opalania pojawia się szybkiej niż w konwencjonalnych solariach. Poza tym klienci mogą w pełni korzystać z biopozytywnych efektów działania UV, bez ryzyka oparzenia słonecznego.