Łóżka
1. SUN ANGEL S52, firma: ERGOLINE, czujnik Skin-Sensor
sun angel s52Solarium SUN ANGEL S52 sprawi, że każda sesja opalania zamieni się w niebiańskie przeżycie. Pomyśleliśmy o wszystkim, co uprzyjemni opalanie. Ekstra szeroka leżanka Multi Relax z zintegrowanym podgłówkiem, wygodnymi wgłębieniami na ramiona oraz wielopunktowym podnóżkiem a także ogromny tunel solarium zapewniają nawet osobom o dużych wymiarach ciała zrelaksowaną pozycję i wystarczającą swobodę ruchów.

Na podstawie danych dostarczonych przez czujnik Skin-Sensor urządzenie wylicza indywidualny program opalania, który dostarcza skórze taką dawkę promieniowania UV, jaką może ona przyjąć tego konkretnego dnia. W ten sposób zapewnia się unikanie oparzenia słonecznego. Najnowsza generacja czujnika Skin-Sensor zapewnia jeszcze łatwiejszy niż do tej pory pomiar oraz nie wymaga już regularnych kalibracji.

Nowa generacja SUNANGEL kontynuuje histerię sukcesu. Obok bezpiecznego i znakomicie opalającego solarium jest to także naukowo potwierdzone źródło witaminy D. Skorzystaj z tego przyszłościowego trendu.

Dzięki systemowi Climatronic możliwe jest ustawienie temperatury wewnątrz solarium w zakresie do 18 do 32 stopni Celsiusza w krokach co 2 stopnie. Programy wellness Aqua Fresh i Aroma dostarczają szczególnie orzeźwiających przeżyć. Mgiełka wodna może być rozpylana w trybie impulsowym razem lub niezależnie na ciało i twarz.

Koncertowe brzmienie systemu 3D-Sound wyposażonego w głośnik typu subwoofer zachwyci nawet zagorzałych miłośników muzyki. Stacje MP3-Dock i SD-Card-Slot umożliwiają nieograniczone tworzenie indywidualnych programów muzycznych. Najwyższy komfort oferuje kokpit z jasną symboliką i tekstowym przewodnikiem na 32-polowym wyświetlaczu. Przewodnik głosowy Voice Guide objaśnia miłym głosem każdą wykonaną czynność.

Emitery UV solarium SUN ANGEL S 52 zostały dobrane optymalnie. 52 lampy UV (38 lamp typu A i 14 lampy typu B) zapewniają kompleksową opaleniznę całego ciała. Spektrum lamp typu A zostało zoptymalizowane w zakresie zaciemniania pigmentów w skórze, zaś lamp typu B w zakresie tworzenia nowych pigmentów i zaciemniania już istniejących. Opalacze twarzy z 3 dodatkowymi lampami UVB wykorzystują opracowaną przez Ergoline technologię Ultra Performance. Komputerowo obliczona geometria 4 reflektorów szklanych i specjalnie powierzchniowo pokryte filtry szklane przepuszczają jedynie tę część widma UV, która odpowiada za efekt opalenizny. Także opalacz ramion wyposażono w innowacyjną technologię Ultra Performance.
2. ERGOLINE PRESTIGE 990
ergoline prestige 990Model Dynamic Power Prestige 990 z 52 lampami i 4 opalaczami twarzy imponuje mocą ultrafioletu i wszechstronnym zastosowaniem. Model Prestige 990 jest też dostępny z czujnikiem IQ: opalenizna "szyta na miarę". Prestige 990 jest dostępne w wariantach kolorystycznych Shining Blue, Fashionpink Orange i Silverpearl Blue.
  • SYSTEM DYNAMIC POWER Z OPCJONALNYM CZUJNIKIEM IQ
  • KOMFORTOWA OBSŁUGA DZIĘKI INNOWACYJNEMU KOKPITOWI
  • OPCJONALNIE: CLIMATRONIC ALBO CLIMATRONIC PLUS I AQUA FRESH & AROMA
  • OPCJONALNY SYSTEM 3D-SOUND Z GNIAZDAMI MP3-DOCK-IN I SD-CARD_SLOT
  • WYSOKIEJ JAKOŚCI WYKOŃCZENIA POWIERZCHNI I LAKIERY EFEKTOWE W STYLU SHINING BLUE, FASHIONPINK ORANGE LUB SILVERPEARL BLUE

Błyskotliwe osobowości przyciągają: Prestige 990 Dynamic Power w ekskluzywnej stylistyce Shining Blue roztacza urok klasycznej piękności. Wysokiej jakości wykończenie powierzchni i wspaniałe lakiery efektowe nadają temu modelowi szczególnie elegancki odcień. W jego wnętrzu 52 lampy i 4 opalacze twarzy w technologii Ultra Performance wraz z 2 wysokociśnieniowymi opalaczami ramion zapewniają optymalne rezultaty opalania. Dzięki opcjonalnemu czujnikowi IQ wszystkie modele serii Prestige 990 zapewniają na życzenie "szytą na miarę" opaleniznę od stóp do głów. Olbrzymi tunel, wyjątkowo szeroka leżanka Multi-Relax i innowacyjny kokpit zapewniają klientom najwyższy komfort. Dodatkowe elementy wyposażenia specjalnego są dostępne pojedynczo lub w pakiecie: Shoulder Tan, Climatronic i Climatronic Plus oraz Aqua Fresh & Aroma, a także muzyka w nowym systemie 3D-Sound z głośnikiem niskotonowym, stacją MP3 i gniazdem karty SD.
3. ERGOLINE EXCELLENCE 800 WHITE
ergoline excellence 800 white51 lamp UV w strefie ciała, każda o mocy 160 W oraz 4 opalacze twarzy – każdy o mocy 520 W: cieszący się największą popularnością model nowej serii Excellence to wersja Turbo Power definiuje nowe standardy w każdym studio.Model Excellence 800 oferuje pełne wyposażenie jako standard: funkcję Balanced Tan – aby uzyskać równomierną opaleniznę, Aqua Fresh & Aroma – by zapewnić uczucie świeżości i zneutralizować zapach skóry powstający podczas opalania, Climatronic – by móc indywidualnie regulować temperaturę oraz funkcję Vibra Sound – aby dostarczyć nowych wrażeń słuchowych.

POCZUJ MOC: BALANCED TAN
Postępowa technologia Balanced Tan w strefie ciała. Równomierne rozmieszczenie lamp UV w tunelu solarium zapewnia zrównoważone i intensywne działanie promieni ultrafioletowych. Doskonale równomierna równomierna opalenizna twarzy. Zoptymalizowane rozmieszczenie opalaczy twarzy, po raz kolejny jeszcze ulepszony reflektor szklany i nowy filtr szklany VIT. Seryjne wyposażenie to również opalacze ramion i karku, które dopełniają obrazu naprawdę przekonującej mocy opalania.

POCZUJ CHŁÓD: CLIMATRONIC
Dobre samopoczucie to atut inteligentnego systemu automatycznej klimatyzacji w modelach nowej serii solariów Ergoline Excellence: przemyślane rozmieszczenie dysz w strefie głowy, ciała i stóp gwarantuje użytkownikowi solarium chłodzenie ciała w maksymalnie komfortowy sposób. Dzięki funkcji Climatronic, stanowiącej standardowe wyposażenie większości modeli Excellence, można ponadto ustawiać żądaną temperaturę, która podczas opalania będzie utrzymywać się na stałym poziomie. Wbudowany klimatyzator chłodzi przy tym nie tylko powierzchnię leżanki, lecz także strumienie powietrza w tunelu solarium.

POCZUJ POZYTYWNE WIBRACJE: VIBRA SOUND
Nowatorska technologia dźwięku - seryjnie: zupełnie nowe wrażenia słuchowe dzięki wykorzystaniu akrylowej powierzchni opalacza ramion jako membrany generującej dźwięk na zasadzie drgań.

RELAKS PODCZAS OPALANIA: BODY WAVE LIGHT
Body Wave Light: dzięki ulepszonej, podwójnie wyprofilowanej powierzchni leżanki opalanie w solariach z serii Excellence staje się przyjemnym odprężeniem, także na brzuchu. W zakresie komfortu obsługi idealne warunki zapewnia instalowany seryjnie przewodnik głosowy Voice Guide.
4. KBL MEGA SUN T230 pureEnergy
kbl mega sun t230 pure energyDoskonały, harmonijny design z całą pewnością wyróżnia tę kabinę spośród innych dostępnych na rynku. Doskonała wentylacja i moc opalania stwarzają tak doskonały komfort podczas opalania, że trudno go opisać słowami. Warto przeżyć tę przygodę, warto opalać się w tej nowej kabinie, aby móc w pełni przekonania powiedzieć: ciało i umysł w jednym, moc i doskonała wentylacja w … megaSun pureEnergy.

- 52 lampy - każda po 200 W, 2 x opalacz ramion 250 W, podświetlenie LED, mp3, bryza, przewodnik głosowy w j. polskim, opalacz ramion, orginalna platforma wibracyjna Nano.

Dzięki VIBRA NANO klient trenuje swoje ciało zupełnie bez wysiłku. Rytmiczne drgania płyty VIBRA NANO mają liczne pozytywne oddziaływania na zdrowie: wspierają budowę mięśni, przyspieszają spalanie tłuszczu a także poprawiają sprawność ruchową i koordynację ciała. Poprzez zwiększone zaopatrzenie skóry w substancje odżywcze intensyfikuje się efekt opalania. We wnętrzu za szlachetne podświetlenie odpowiada elegancka lampka z kloszem z przydymionego akrylu i nowoczesną świetlówką Power. Także o dobre samopoczucie klienta nowe urządzenie dba w sposób niepowtarzalny. Po raz pierwszy mamy tu wyposażenie w postaci ACS i bodyCool. bodyCool to nowoczesny, innowacyjny system wentylacji z czterema oddzielnymi nawiewami. Powoduje niewiarygodne uderzenie świeżości, zapewnia efektywny nawiew na ciało podczas opalania. Technika ACS zaś to inteligentny system sterujący stopniem intensywności odprowadzenia powietrza w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu redukowany jest także poziom szumów. Na oczątku seansu opalającego system ten dba o stopniowe podwyższeni poziomu chłodzenia, a po zakończeniu wygasza stopniowo lampy opalające i funkcję wietrzenia. Powietrze do chłodzenia ciała wpływa poprzez specjalnie uformowane wloty i opływa ciało klienta. Dzięki jedynej w swoim rodzaju formie szczelin wlotowych nie musimy obawiać się ciekawskich spojrzeń!